WR02W4704FAL
MFR.Part #
WR02W4704FAL
JLCPCB Part #
C367401
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS