WLSS127PZ0N3R5LB
MFR.Part #
WLSS127PZ0N3R5LB
JLCPCB Part #
C17479985
Package
SMD,12x12mm
Description
-20%~+40% 13.5mΩ 3.5uH 7.5A SMD,12x12mm Power Inductors ROHS