WLSS127PZ0M821LB
MFR.Part #
WLSS127PZ0M821LB
JLCPCB Part #
C17527789
Package
SMD,12x12mm
Description
1.64Ω 600mA 820uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS