WLSS125PZ0M391LB
MFR.Part #
WLSS125PZ0M391LB
JLCPCB Part #
C17229773
Package
SMD,12x12mm
Description
390uH 650mA 690mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS