WLSS125PZ0M390LB
MFR.Part #
WLSS125PZ0M390LB
JLCPCB Part #
C17411171
Package
SMD,12x12mm
Description
2A 39uH 68mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS