WLPN505010N1R0PE
MFR.Part #
WLPN505010N1R0PE
JLCPCB Part #
C17299311
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.75A 1uH 2.35A 70mΩ ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS