WLPN242410M4R7PE
MFR.Part #
WLPN242410M4R7PE
JLCPCB Part #
C17473388
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
290mΩ 4.7uH 670mA 880mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS