WLFW1608Z0K1R8PB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLFW1608Z0K1R8PB
JLCPCB Part #
C6001007
Package
0603
Description
1.1Ω 1.8uH 540mA ±10% 0603 Power Inductors ROHS