WLCW1005CFG9N9TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCW1005CFG9N9TB
JLCPCB Part #
C3249347
Package
0402
Description
140mΩ 540mA 9.9nH ±2% 0402 Power Inductors ROHS