WLCM1608Z2J6N8TB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLCM1608Z2J6N8TB
JLCPCB Part #
C3911171
Package
0603
Description
10@100MHz 250mΩ 4GHz 6.8nH 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS