WLCM0603Z0S2N5TB
MFR.Part #
WLCM0603Z0S2N5TB
JLCPCB Part #
C5831393
Description
10GHz 2.5nH 240mΩ 450mA 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS