WLBD4532HCU601PH
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLBD4532HCU601PH
JLCPCB Part #
C3716928
Package
1812
Description
1 40mΩ 600Ω@50MHz 1812 Ferrite Beads ROHS