WLBD1005HCU121TH
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLBD1005HCU121TH
JLCPCB Part #
C3716514
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS