WK12V1503FTL
MFR.Part #
WK12V1503FTL
JLCPCB Part #
C880806
Package
1206
Description
150kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS