WK08S2R2JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WK08S2R2JTL
JLCPCB Part #
C335043
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS