WF25P51R1FTL
MFR.Part #
WF25P51R1FTL
JLCPCB Part #
C2974580
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 51.1Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS