WF25P470JTL
MFR.Part #
WF25P470JTL
JLCPCB Part #
C4555520
Description
-55℃~+155℃ 2W 300V 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS