WF25P1201FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF25P1201FTL
JLCPCB Part #
C4555514
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS