WF12S2R0 JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12S2R0 JTL
JLCPCB Part #
C7149481
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS