WF12R1003DTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12R1003DTL
JLCPCB Part #
C5356709
Package
1206
Description
100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS