WF12P62R0FTL
MFR.Part #
WF12P62R0FTL
JLCPCB Part #
C7117128
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS