WF12P433 JTL
MFR.Part #
WF12P433 JTL
JLCPCB Part #
C7414119
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS