WF12P39R0FTL
MFR.Part #
WF12P39R0FTL
JLCPCB Part #
C7389765
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS