WF12P2R00FTL
MFR.Part #
WF12P2R00FTL
JLCPCB Part #
C431869
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS