WF12P1R0JTL
MFR.Part #
WF12P1R0JTL
JLCPCB Part #
C431891
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS