WF12G206JTL
MFR.Part #
WF12G206JTL
JLCPCB Part #
C384452
Description
-55℃~+155℃ 200V 20MΩ 250mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS