WF08P2R40FTL
MFR.Part #
WF08P2R40FTL
JLCPCB Part #
C6604821
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS