WF06R4422BTL
MFR.Part #
WF06R4422BTL
JLCPCB Part #
C2886133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS