WF06R3001BTL
MFR.Part #
WF06R3001BTL
JLCPCB Part #
C305262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS