WF06P3901FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF06P3901FTL
JLCPCB Part #
C5831016
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS