WF06H9102BTL
MFR.Part #
WF06H9102BTL
JLCPCB Part #
C5356711
Description
100mW 50V 91kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS