WF06H7502DTL
MFR.Part #
WF06H7502DTL
JLCPCB Part #
C5831014
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS