WF06H5101BTL
MFR.Part #
WF06H5101BTL
JLCPCB Part #
C5356678
Description
100mW 5.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS