WF06H5100BTL
MFR.Part #
WF06H5100BTL
JLCPCB Part #
C2859366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 510Ω ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS