WF06H4302DTL
MFR.Part #
WF06H4302DTL
JLCPCB Part #
C5356689
Description
100mW 43kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS