WF06H4221BTL
MFR.Part #
WF06H4221BTL
JLCPCB Part #
C2859365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 50V ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS