WF06H4122DTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF06H4122DTL
JLCPCB Part #
C41573491
Package
0603
Description
100mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS