WF06H3603BTL
MFR.Part #
WF06H3603BTL
JLCPCB Part #
C5356704
Description
100mW 360kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS