WF06H3602BTL
MFR.Part #
WF06H3602BTL
JLCPCB Part #
C5356691
Description
100mW 36kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS