WF06H2672BTL
MFR.Part #
WF06H2672BTL
JLCPCB Part #
C2991398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ 50V ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS