WF06H2210DTL
MFR.Part #
WF06H2210DTL
JLCPCB Part #
C6604819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS