WF06H1822DTL
MFR.Part #
WF06H1822DTL
JLCPCB Part #
C2982997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS