WF06H1003DTL
MFR.Part #
WF06H1003DTL
JLCPCB Part #
C431830
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 50V ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS