WF04T1102BTL
MFR.Part #
WF04T1102BTL
JLCPCB Part #
C7466166
Package
0402
Description
11kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS