WF04T1002BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF04T1002BTL
JLCPCB Part #
C908479
Package
0402
Description
10kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS