WF04P1430FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF04P1430FTL
JLCPCB Part #
C7389758
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS