WF04H6041DTL
MFR.Part #
WF04H6041DTL
JLCPCB Part #
C525525
Description
50V 6.04kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS