WF04H3922BTL
MFR.Part #
WF04H3922BTL
JLCPCB Part #
C7466153
Description
39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS