WF04H2801BTL
MFR.Part #
WF04H2801BTL
JLCPCB Part #
C7149451
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS