WF04H1502BTL
MFR.Part #
WF04H1502BTL
JLCPCB Part #
C305258
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS